Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

eScan Universal Security Suite 1 rok (2 urządzenia)

universal-security-suite.png
  • nowość
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: Natychmiast
Cena brutto: 79,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
79.00
Cena netto: 64,23 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

eScan Universal Security Suite to to najlepsze rozwiązanie zapewniające ochronę urządzeń dla domu i biura. Zapewnia ochronę w czasie rzeczywistym urządzeniom i komputerom z systemami Windows, Mac OS, Linux, Android lub iOS. Dzięki naszemu produktowi kupując jeden pakiet zapewniasz ochronę wszystkim swoim urządzeniom przed zagrożeniami sieciowymi za pomocą jednego klucza licencyjnego. Pakiet Universal Security zapewni Ci wygodę w pełni bezpiecznego korzystania z Internetu i wykorzystanie jego pełnego potencjału do bezpiecznych zakupów online, wykonywania transakcji online czy korzystania z sieci społecznościowych.
Dzięki zaawansowanym technologiom MicroWorld Winsock Layer, Domain and IP Reputation Checker, NonIntrusive Learning Pattern, eScan Security Network, Advanced Virus Control oraz wyrafinowanymi Algorytmami heurystycznymi, eScan Universal Security Suite bez względu na system operacyjny zapewni pełną ochronę przed atakami typu malware, zadba o bezpieczne korzystanie z sieci Internet, ochroni Twoją prywatność, ochroni dane na twoim urządzeniu przed niepowołanym dostępem, pozwoli kompleksowo zadbać o zabezpieczenie konfiguracji urządzenia.

W ramach licencji eScan Universal za pomocą  jednego klucza można zainstalować dowolny produkt antywirusowy eScan dla domu i małej firmy ( eScan Toal Security, eScan Internet Seciurity, eScan Anty-Virus, eScan Anti-Virus for Linux, eScan Mobile Security, eScan Tablet Security, eScan Anti-Virus Security for Mac, eScan Mobile Security for iPhones & iPads) użytkownika ogranicza tylko ilość urządzeń na jakie wykupił licencje.


 

wybrane zalety dla poszczególnych systemów operacyjnych

Windows      Mac OS      Linux      Android      iOS

 


 

Windows

Inteligentna ochrona proaktywna Advanced Virus Control
Dzięki nowej technologii Advanced Virus Control i wysoce wyrafinowanych algorytmów heurystycznych, eScan zapewnia skuteczną ochronę w czasie rzeczywistym przed stale tworzonym złośliwym oprogramowaniem typu malware. Ponadto wykrywa i ostrzega użytkowników o aplikacjach, które zachowują się w podejrzany sposób, zapewniając tym samym ochronę przed zagrożeniami typu zero-day.

 

Ochrona w czasie rzeczywistym Real- time Protection
eScan monitoruje i zapewnia ochronę w czasie rzeczywistym przed wirusami i innymi zagrożeniami ataków cybernetycznych. Utrzymuje bezpieczny komputer przed infekcjami i zapobiega rozprzestrzenianiu się złośliwego oprogramowania typu malware. Zapewnia ochronę plików / folderów przed złośliwym oprogramowaniem i innymi zagrożeniami sieciowymi w czasie rzeczywistym. eScan skanuje również pliki, które są pobierane z Internetu.

 

Szybsze Skanowanie na żądanie Faster On-Demand Scanning
eScan jest wzbogacony systemami On-Demand Scanner oraz smart Whitelisting Technology, które obejmują inteligentną technologię prowadzącą do szybszego skanowania plików, folderów, pamięci, rejestrów, usług, na wszystkie urządzenia pamięci masowej. Co ważne, pomimo tego ​​wydajność komputera nie ulega zmianie nawet podczas przeprowadzenia gruntownego skanowania systemu. Można go uruchomić w połączeniu z eScan Security Network Cloud Services, co zapewnia maksymalną ochronę przed nieznanymi zagrożeniami w czasie rzeczywistym.

 

Skuteczne tworzenie auto kopii zapasowych i przywracania
eScan jest wyposażony w funkcję automatycznego tworzenie kopii zapasowych i przywracanie, która pozwala na robienie kopii zapasowej wszystkich często używanych plików systemowych i zapisuje je w formie zaszyfrowanej. W przypadku, gdy eScan znajdzie zakażenie w jakimkolwiek z plików systemowych, które nie mogą być oczyszczone, to automatycznie przywraca je z zapasowych czystych plików.

 

Skuteczna technologia Endpoint Security
eScan skutecznie zapobiega kradzieży danych i infekcji wirusowych poprzez złącza USB czy Firewire przez przenośne urządzenia pamięci masowej, takich jak dyski flash, pendrive, karty SD, urządzenia do przetwarzania obrazu, kamery internetowe oraz dyski przenośne, zabezpieczając komputer przed zmieniającymi się zagrożeniami sieciowymi. Technologia ta zawiera również zaawansowaną funkcję sterowania aplikacjami, która pozwala zablokować lub zezwolić na działanie jej na komputerze, chroniąc w ten sposób przed krytycznymi zagrożeniami. Zastosowanie białej i czarnej listy programów pozwala na wykonywanie działań tylko przez wybrane aplikacje, jednocześnie ograniczając wykonywanie reszty. Przez zdefiniowane funkcje użytkownik może usuwać pożądane aplikacje z białych i czarnych list.

 

Zaawansowany dwukierunkowy Firewall
Filtruje, a także monitoruje wszystkie przychodzący i wychodzący ruch w sieci i chroni go przed wszelkimi rodzajami ataków sieciowych. Technologia ta obejmuje również zestaw predefiniowanych kontroli dostępu, które można dostosować do filtrowania ruchu sieciowego. Blokuje również wszelkie próby skanowania portów przez hakerów.

 

eScan tryb ratunkowy
Pozwala użytkownikowi na uruchomienie systemu w bezpiecznym środowisku podczas startu bez użycia nośników optycznych. Funkcja ta nie tylko pomaga skanować i czyścić system, ale również pozwala naprawić wprowadzone w rejestrach zmiany przez wirusy i rootkity.

 

Zaawansowany Anti-Spam
Dzięki zaawansowanemu systemowi Anti-Spam, eScan uniemożliwia bezpieczne odbieranie maili spamowych. Program sprawdza zawartość wychodzących i przychodzące maili, jak również poddaje maile kwarantannie. Ponadto eScan skanuje wszystkie wiadomości e-mail w czasie rzeczywistym w poszukiwaniu wirusów, robaków, trojanów, spyware, adware i innych ukrytych złośliwych programów dzięki potężnej heurystyce napędzanej podwójnym silnikiem antywirusowym. Możesz być spokojny- zagrożenia online są zażegnane przed ich wejściem do sieci za pośrednictwem poczty e-mail.

 

Zaawansowana kontrola rodzicielska
eScan wykorzystuje bardzo zaawansowane algorytmy oparte na występowaniu poszczególnych słów lub fraz w zawartości stron w sieci oraz do blokowania stron internetowych zawierających treści pornograficzne lub materiały obraźliwe. Funkcja ta jest bardzo korzystna dla rodziców, ponieważ uniemożliwiają dzieciom dostęp do serwisów internetowych zawierających szkodliwe treści lub ograniczają ich zawartość.


Ochrona prywatności w sieci
Funkcja ochrony prywatności w sieci zabezpiecza twoje dane identyfikacyjne w sieci.

 

Zabezpieczenia przeciw kradzieżowe
Zaawansowane zabezpieczenie przed kradzieżą pomaga zlokalizować urządzenie w przypadku utraty lub kradzieży. Można wywołac alarm na urządzeniu lub wysłać wiadomość, która może być wyświetlona na urządzeniu w celu poprawy jej szans na zwrócenie. Ponadto, pozwala na wykonywanie zdjęć użytkownika który posiada urządzenie za pośrednictwem online anti-theft portal.


Bezpieczne korzystanie z sieci Internet
Program pozwala wybrać kategorie stron internetowych, których treść będzie zablokowana w przeglądarce.


Monitorowanie bezpiczeństwa instalowanego oprogramowania
eScan podczas instalacji monitoruje aplikację czy nie zawiera złośliwego oprogramowania lub nie nie zmienia ustawień systemowych tworząc przez to nowe zagrożenia dla chronionego systemu.

 

Łatwe zarządzanie rejestrami w systemie Windows
Funkcja ta umożliwia pozbycie się zdublowanych wpisów w rejestrach systemów Windows co znacznie poprawia wydajność systemu. Dzięki tej funkcji nawet niedoświadczony użytkownik może dokonać bezpiecznego czyszczenia rejestrów.


Ochrona wydajności systemu
eScan dba o właściwe wykonywanie defragmentacji dysków dzięki czemu skraca się czas związany z zapisem i odczytem danych.


Ochrona plików i katalogów
Pliki i katalogi są chronione przed modyfikacją przez złośliwe oprogramowanie takie jak wirusy lub inne ataki typu malware.


Ochrona przez zainfekowanie poprzez port USB
Aktywna ochrona i monitorowanie urządzeń USB zapobiega zainfekowaniu systemu.

 


 

Mac OS

Efektywne skanowanie w czasie rzeczywistym
Coraz większa liczba osób korzystających z komputerów Mac, nie ma zabezpieczenia przed zagrożeniami typu malware każdego dnia tworzonych przez cyberprzestępców specjalnie do infekowania tego typu użytkowników lub kradzieży ich danych. eScan skanuje Mac OS X na komputerze MAC w czasie rzeczywistym i zabezpiecza go przed zaawansowanymi zagrożeniami internetowymi.


Zabezpieczanie urządznia Endpoint Security
eScan umożliwia blokowanie urządzeń pamięci masowej USB oparte, a tym samym zapobiegania kradzieży danych i przekazywania wirusami, trojanami lub wszelkie inne złośliwe oprogramowanie.

 

Wykrywanie i usówanie oprogramowania typu Rootkit
eScan skutecznie skanuje, wykrywa i usuwa rootkity ukryte na komputerze, zapewniając bezpieczną pracę.


Anti-Adware
eScan pomaga pozbyć się szkodliwego oprogramowania, niechcianych reklam i aplikacji, takich jak śledzenie cookies.


Ostrzeżenia o podejrzanych zachowaniach aplikacji
Dzięki Heurystycznemu algorytmowi wykorzystywanemu w oprogramowaniu eScan jest w stanie wykryć i ostrzec użytkownika o podejrzanych zachowaniach używanych aplikacji.


Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem typu Keyloggers
Aby zapewnić bezpieczeństwo, a w szczególności bezpieczeństwo transakcji online oprogramowanie eScan cały czas monitoruje system w celu wykrycia wszelkich działań typu keylogger.

 


 Linux

 

Łatwe w obsłudze oprogramowanie
eScan jest wyposażony w stylowe, przyjazne dla użytkownika interfejs graficzny dostosowany do potrzeb zarówno początkujących i zaawansowanych użytkowników. To wcielenie najlepszych praktyk w zakresie obsługi oprogramowania narzędziowego zaprojektowanego z myślą, aby umożliwić łatwą i przyjemną obsługę.

 

Zapewnia pełną ochronę przed zagrożeniami
eScan działa jako aplikacji na żądanie, którą można obsługiwać zarówno w trybie tekstowym z poziomu wiersza poleceń jak i interfejsu graficznego. Za pomocą aplikacji użytkownik może przeskanować wybrane katalogi, lokalnym dysk twardy, katalog domowy /home jak również obszar pamięci zapewniając pełną ochronę przed zagrożeniami.

 

Skanowanie w celu wykrycia nowych zagrożeń
Dzięki nowej technologii i wysoce wyrafinowanym algorytmom heurystycznym, eScan zapewnia skuteczną ochronę przed stale tworzonym złośliwym oprogramowaniem typu malware. Ponadto wykrywa i ostrzega użytkowników o aplikacjach, które zachowują się w podejrzany sposób, zapewniając tym samym ochronę przed zagrożeniami typu zero-day.

 

Zapewnia kompleksowe dziennik aktywności skanowania
eScan generuje kompleksowy dziennik skanowania z działania zawierający data i czas skanowania, wraz ze ścieżką i nazwą skanowanych obiektów w celu dalszej analizy.

 

Natychmiastową ochronę przed nowymi zagrożeniami
eScan zapewnia automatyczne aktualizacje oprogramowania, jak również bazy nowych wirusów, zapewniając natychmiastową ochronę przed nowymi zagrożeniami.

 

Pomaga zaplanować automatyczne skanowanie
Opcja pozwala zaplanować automatyczne skanowanie w ustawionym czasie. Obejmuje ona także wywołanie skanowania z wiersza poleceń, który ułatwia automatyzację i harmonogram skanowania. Po wykryciu zagrożeń, zaprogramowane działania są przestrzegane.

 


 Android 


Efektywne skanowanie w czasie rzeczywistym
eScan Mobile Security for Android skanuje urządzenie w czasie rzeczywistym i zapewnia ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, trojanami i innymi zagrożeniami cybernetycznymi. Automatycznie skanuje wszystkie nowo pobrane i zainstalowane aplikacje, utrzymując w ten sposób urządzenie bezpieczne przed zainfekowaniem złośliwym oprogramowaniem.

 

Zabezpieczenia przeciw kradzieżowe
Zaawansowane zabezpieczenie przed kradzieżą za pośrednictwem SMS lub portalu anti-theft pomaga zlokalizować urządzenie w przypadku utraty lub kradzieży, wywołać alarm na urządzeniu lub wysłać wiadomość, która może być wyświetlona na urządzeniu w celu poprawy szans na jego zwrócenie. Ponadto, pozwala na wykonywanie zdjęć użytkownika który próbuje odblokować urządzenie, kopia zdjęcia wraz z lokalizacją zostanie wysłana na Twój adres e-mail.

 

Blokada nie chcianych połaczń i wiadomości SMS
Filtrowanie połączeń oraz wiadomości SMS poprzez tworzenie listy dozwolonych nadawców (Whitelist) lub listy zablokowanych nadawców (Blacklist). Wiadomosci SMS można tez filtrować na podstawie treści - słów kluczy. Filtrowanie połączeń może być wykonane dla połączeń wychodzących poprzez dodanie listy dozwolonych odbiorców (Whitelist).


Kopia zapasowa wszystkich kontaktów i wiadomości SMS
eScan mobile umożliwia wykonanie kopi wszystkich kontaktów i wiadomości SMS na kartę SD lub do przestrzeni w chmurze np. Google Drive Accout.


Kontrola rodzicielska
eScan mobile security umożliwia ograniczenie listy połączeń wychodzący tylko do dozwolonych numerów oraz blokowania możliwości instalowania nowych aplikacji.

 

Bezpieczeństwo osobiste
Wyślij wiadomość alarmową wraz z lokalizacji urządzenia na zdefiniowany w aplikacji alternatywny numer telefonu komórkowego. Wiadomość można wysłać poprzez szybkie potrząśnięcie telefonem lub kilkukrotne naciśnięcie przycisku on/off.

 

Bezpieczne korzystanie z sieci Internet
Funkcja Safety Web eScan dla domyślnej przeglądarki identyfikuje złośliwe strony internetowe, które odwiedza użytkownik i zapewnia całkowite bezpieczeństwo przed zagrożeniami.
Dodatkowo w celu zwiększenia bezpieczeństwa funkcja blokuje dostęp do pozostałych przeglądarek zainstalowanych na urządzeniu.


Kontrola instalowanych aplikacji
Funkcja umożliwia blokadę instalowania nowych aplikacji do momentu zapoznania się z ich zasadą działania i potwierdzenia chęci instalacji przez wprowadzenie kodu administratora.


Monitorowanie poziomu bezpieczeństwa zainstalowanych aplikacji
eScan cały czas monitoruje poziom bezpieczeństwa zainstalowanych aplikacji oraz ich uaktualnień, informuje użytkownika w przejrzysty sposób do jakich funkcji systemowych chce uzyskać dostęp aplikacja.

 


 

iOS

 

Anti-Theft (Zabezpieczenie przeciwkradzieżowe)
Zaawansowane zabezpieczenie przed kradzieżą pomaga zlokalizować urządzenie w przypadku utraty lub kradzieży. Można wywołać alarm na urządzeniu lub wysłać wiadomość, która może być wyświetlona na urządzeniu w celu poprawy jej szans na zwrócenie. Ponadto, pozwala na wykonywanie zdjęć użytkownika który posiada urządzenie za pośrednictwem online anti-theft portal.

 


Bezpieczne korzystanie z sieci Internet
Program pozwala wybrać kategorie stron internetowych, których treść będzie zablokowana w przeglądarce.

 


Ochrona prywatności w mediach społecznościowych
eScan iOS Mobile Security może skonfigurować swoje konto Facebook i kontrolować ustawienia prywatności. Usuwa wszystkie obawy związane z prywatnością twojego konta i pozwala zdefiniować ustawienia, takie jak kto może szukać cię na Facebooku, korzystając z telefonu numer telefonu lub adresu e-mail, który podałeś.

 


QR skaner - Skanuj kody QR i wykrywaj linki Malware
Po zakończeniu procesu skanowania wyświetla kategorię zeskanowanego adresu URL. W przypadku, gdy system wykryje, że jest to malware, eScan podkreśla go na czerwono.Uwaga - eScan nie będzie skanować, jeśli skanowany kod QR i filtr URL zawiera tekst wraz z adresem URL.

 

 

Privacy Advisor (Doradca prywatności)
Prywatność urządzenia może być zagrożona, jeśli niektóre z niechcianych aplikacji korzystają z usług lokalizacji. Program umożliwia nawet zoptymalizowanie żywotności baterii urządzenia poprzez umożliwienie dostępu do usługi lokalizacji tylko dla ograniczonych aplikacji.wymagania systemowe
Wspierane Systemy operacyjne:

 

Windows
Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP Service Pack 2 lub wyższy / 2000 [ All 32-bit & 64-bit ].
Rekomendowana minimalna konfiguracja:
1GHz processor
1GB pmięci RAM
1GB miejsca wolnego na dysku

 

Mac OS
Mac OS X Snow Leopard (10.6 or later), or Mac OS X Lion (10.7 lub wyższa), or Mac OS X Mountain Lion (10.8 lub wyższa), or OS X Mavericks (10.9 lub wyższa), or OS X Yosemite (10.10 lub wyższa), or OS X El Capitan (10.11 lub wyższa).

 

Android
Android 2.3 OS and above or Cyanogen OS 12.0 and above. Rekomendowane 15-20 MB przestrzeni dyskowej.

 

Linux
RHEL 4 & above ( 32 & 64 bit )
CentOS 5.10 & above ( 32 & 64 bit )
SLES 10 SP3 & above ( 32 & 64 bit )
Debian 4.0 & above ( 32 & 64 bit )
OpenSuSe 10.1 & above ( 32 & 64 bit )
Fedora 5.0 & above ( 32 & 64 bit )
Ubuntu 6.06 & above ( 32 & 64 bit )
Rekomendowanan minimalna konfiguracja:
1GHz processor
1GB pmięci RAM
1GB miejsca wolnego na dysku

 

iOS
iOS 6.0 lu wyższa 20-25 MB przestrzeni dyskowej

 

 

Dane techniczne

Ilość urządzań 2,3,4,5 w zależności od wybranej wersji
Okres subskrypcji 1 rok
Typ licencji Nowa licencja
Rodzaj licencji Klucz elektroniczny (ESD - Electronic Software Distribution)
System operacyjny Windows, Linux, Mac OS, Android, iOS

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl